Stretni pápeža

Od 12. do 15. septembra príde na Slovensko pápež František. Môžete sa s ním stretnúť v troch mestách – Prešov, Šaštín a Košice. Práve do Košíc pozýva aj košický arcibiskup-metropolita Mons. Bernard Bober. Stretnutie sa uskutoční 14. septembra na štadióne Lokomotíva.

 

 

„Pápež František navštívi Košice v utorok 14. septembra 2021. Pozývame vás na vzácne stretnutie s ním. Prichádza v neľahkom období pandémie, kedy prežívame rôzne obmedzenia a rozdelenia. Prichádza ako námestník Krista na zemi, aby priniesol pokoj a Apoštolské požehnanie pre všetkých nás. Buďte toho súčasťou a neváhajte za ním pricestovať do Košíc. Povzbuďte aj svojich priateľov.

So záujmom prísť a stretnúť Svätého Otca Františka v Košiciach sa ozývajú aj ľudia zo zahraničia. Neostaňme ľahostajní voči tomuto pozvaniu a podľa svojich možností sa prichystajme a privítajme ho.

Svätý Otec František príde na štadión Lokomotívy, kde bola pred tromi rokmi blahorečená Anka Kolesárová. Pozývame vás pripomenúť si aj túto udalosť a zažiť nanovo atmosféru milosti a krásy. Pripravený je bohatý sprievodný program, ktorý s ďalšími materiálmi nájdete na nástenke kostola, výveske či webovej stránke farnosti.“

 

Mons. Bernard Bober
arcibiskup-metropolita

 

Pre viac informácií o stretnutí navštívte stránku navstevapapeza.sk