Jún 2023

Poď za mnou

Necpalské hody – Púť do Krakova – Letný režim omší – Tváre mesta – Piaristická nadácia – Generálna spoveď – Stvorení pre nebo – Krížovka
Prevziať

Noc kostolov 2023 vo Farskom kostole sv. Bartolomeja

Farnosť Prievidza-mesto sa aj tento rok zapája v piatok 2. júna 2023 od 19:00 do 22:00 do podujatia Noc kostolov. Cieľom podujatia je predstaviť chrámový priestor z iného, než liturgického pohľadu. Veriaci i neveriaci môžu vnímať kostol ako umelecký a historický priestor. Pomôžu k tomu odborné prednášky a hudobné vystúpenia umeleckých telies. (viac…)

Pozývame na farskú púť v Marianke

Pozývame na spoločnú farskú púť, ktorá sa uskutoční v sobotu 3. júna v Marianke. Okrem pútnického miesta sa môžete tešiť aj na hrad Devín. Cena za dopravu je 15 eur a bližšie informácie o programe nájdete na plagáte.

(viac…)

V lete sa uskutoční spoločný denný tábor pre deti

Naša farnosť v spolupráci s farnosťou Prievidza-Zapotôčky pripravuje denný letný tábor – „Volanie do neba“ pre deti od 6 do 13 rokov v termíne 17. – 21. 7. 2023. Príspevok je 7 € /deň/dieťa. Aktivity pre deti budú každý deň inšpirované mobilnými aplikáciami s poukázaním na ich pozitívne využitie v reálnom živote. Prihlásiť sa môžete cez online formulár

 

(viac…)

Aj tento rok sa bude konať letný pobytový tábor pre deti

Letný pobytový tábor sa uskutoční v Kostoľanoch pod Tribečom od 23. do 29. júla 2023. Je určený deťom vo veku 7 až 13 rokov. Cena tábora je 200 eur (nevratná záloha 90 eur vopred). Bližšie informácie nájdete na plagáte alebo priamo na stránke tábora.

(viac…)

Zápis do piaristickej materskej školy

Piaristická spojená škola Františka Hanáka v Prievidzi pozýva na zápis do materskej školy, ktorý sa koná v úvode mája. Od 1. do 10. mája 2013 je potrebné vyplniť elektronickú prihlášku, a následne sa treba zúčastniť prezenčného zápisu 9. a 10. mája 2023. Podrobné informácie nájdete tu. (viac…)

Začiatkom júna sa uskutoční víkend pre rozvedených

V Rodinkove sa bude konať od 2. do 4. júna víkendovka pre rozvedených. Viac informácií na plagáte.

 

(viac…)

Bohoslovci pozývajú na Deň otvorených dverí

Naskytá sa jedinečná príležitosť zažiť atmosféru kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre na vlastnej koži. Deň otvorených dverí sa chystá 29. apríla. Dobré jedlo a akčný program nebude chýbať. Ďalšie informácie na plagáte alebo na stránke.

 

 

(viac…)

Mládežnícky zbor hľadá nových záujemcov

Mládežnícky zbor v našej farnosti hľadá nových záujemcov, ktorí milujú spev a chcú aj takýmto spôsobom prispieť k bohoslužbe. Zbor spieva na mládežníckych sv. omšiach (a adorácii) v sobotu, pred ktorými býva nácvik. Ak máš vtedy čas, príď, určite neoľutuješ, pretože hľadajú práve teba.

 

 

(viac…)

Víkendovka pre násťročných

Pozývame mladých na Víkendovku pre násťročných, ktorá sa uskutoční 15.-16. apríla 2023 v Kanianke. (viac…)

Pozývame na 16. púť Rádia Lumen

(viac…)

1 2 3 9