Bartolomejčatá na speváckom sústredení


Prvý aprílový víkend, 5.-7. apríl 2019, sa niesol aj v duchu speváckeho sústredenia. Náš farský spevokol Bartolomejčatá si urobil sústredenie v malebnej a tichej obci Močiar, okres Banská Štiavnica.
Speváci si počas sústredenia opakovali známe piesne a učili sa nové, ktorými nám budú spríjemňovať liturgiu počas omší za účasti detí. Spevokol nacvičoval aj na blížiacu sa fatimskú sobotu na Starých Horách, ktorá bude 5. mája 2019 a náš spevokol nás tam bude reprezentovať počas akadémie pred hlavnou sv. omšou a aj počas nej.
Okrem speváckych nácvikov bol pre spevokol pripravený aj bohatý duchovný aj zábavný program, ktorý nám vymýšľali mladí z našej farnosti.
Dúfame, že toto sústredenie prinesie ešte viac ovocia, pretože to prvé ovocie už prišlo a tým sú vzťahy a priateľstvá, ktoré sme počas tohto sústredeni a nadobudli.
Všetkým zúčastnením samozrejme ja, ale aj diakon Juraj, ďakujeme za to, že to všetko tak pekne vyšlo a že nás obidvoch počas celého víkendu prijali medzi seba.

kaplán Dominik
Fotogaléria

Farský časopis Bartolomej

Staršie čísla

Liturgia Slova | Zamyslenie na dnes
Liturgia hodín | Sv. omše u piaristov

Facebook Moja komunita RSS © Rímskokatolícka Cirkev, Diecéza Banská Bystrica, Farnosť Prievidza - mesto | Kontakt | Prihlásenie